Chef-crafted in Ithaca, NY

Collection: Buy our Products

 Today!

5 products
  • Mango Rosewater Lassi - 36 pack
    Mango Rosewater Lassi - 36 pack
    Regular price
    $72.00
    Regular price
    Sale price
    $72.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Two jars of 12oz Ghee
    Two jars of 12oz Ghee
    Regular price
    $25.00
    Regular price
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Two jars of 12oz Golden Ghee
    Two jars of 12oz Golden Ghee
    Regular price
    $28.00
    Regular price
    Sale price
    $28.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Two jars of 7.2oz Ghee
    Two jars of 7.2oz Ghee
    Regular price
    $15.00
    Regular price
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out